Moto Integrator Q Service

Telefon: 605 929 795E-mail: autoshop1@poczta.onet.pl

Początek działalności naszej firmy sięga lat 60-tych XX wieku.Została ona założona przez Stefana Gosa i był to w tamtych czasach jeden z pierwszych prywatnych warsztatów samochodowych w regionie. Specjalizował się w remontach kapitalnych silników do samochodów osobowych i dostawczych.
Auto-Shop Sklep Szyld

Warsztat szybko się rozwijał, zwiększała się ilość stanowisk i mechaników, poszerzył się zakres działalności o szlifowanie wałów korbowych, regenerację głowic i korbowodów, szlifowanie bloków silników, usługi tokarskie i inne. Na początku lat 90-tych działalność została rozszerzona o hurtową i detaliczną sprzedaż części zamiennych.


Auto-Shop Warsztat

Obecnie kontynuowane są tradycje rodzinne, firma po zmianach w 2002r. zyskała nową dynamikę rozwoju dzięki inwestycjom dokonanym w nowe technologie (komputery diagnostyczne). Szybki rozwój motoryzacji wymusił na nas dostosowanie się do nowych wymogów obsługi samochodów i kolejne inwestycje w wyposażenie warsztatu. Dzięki współpracy z firmą INTER CARS należymy do ogólnopolskiej sieci warsztatów Q-SERVICE. Umożliwia nam to na dostęp do bardzo szerokiej bazy towarów, szkoleń branżowych i informacji technicznej. Obecnie obok szeroko rozwiniętej mechaniki pojazdowej oraz elektroniki samochodowej zajmujemy się obsługą klimatyzacji, obróbką elementów silników, wymianą opon oraz sprzedażą części zamiennych. Nowością w naszej firmie jest cieszący się coraz większą popularnością CHIP-TUNING.


Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wyszkolonej kadrze i ciągłemu rozwojowi naszą dewizą stała się wysoka jakość oferowanych usług i części zamiennych oraz dbałość o każdego klienta.